CSIT World Sports Games 2023 v Itálii-

Budou 5.-10.9.-https://2023.csit-world-sports-games.com/ Ale beztoho z toho zas žádné výsledky nenapíšou,jak je jejich zvykem./Ale jo,mají,ale moc se v tom vyznat nedá,místo zemí,tam mají jakési prapodivné zkratky+u ukázkových ani ty výsledky nemají./Takže-košíkovou vyhrálo rakouské ASKÖ,kopanou-INDET z Mexika,malou kopanou FSGT z Francie,odbíjenou INDET v ženách a FSGT v mužích,jakýsi druh ženské odbíjené-mamanet vyhrál Izrael,2 izraelské týmy byly ve finále,ale výsledek už nenapsali.Americký fotbal-nějací Mezinárodní žraloci,ale nepíšou otkud.Vybíjenou píšou jen 1.den,na zbytek se nedá nakliknout a byly tam týmy z Itálie,Švédska,San Marina a Turecka. Trojkovou košíkovou vyhrál INDET z Mexika/Plážová odbíjená-muži-1.Francie/-Ženy-1.Mexiko/-Ukázková házená a vodní košíková se nedá zjistit./Medaile-1.Rakousko-162/150/78/-2.Mexiko-120/92/91/-z bývalých socialistických byla nejlepší Ukrajina-20/11/10,naši v medailovém pořadí nejsou,tak tam asi nebyli./Aha,podle facebooku bylo v té vodní košíkové 5 italských a 1 maďaerské družstvo z Pětikostelí a pořadí-1.Florencie/2.Bologna/3.Perugia/4.Pětikostelí/-ještě tam bylo Bolzano a Verona/A vypadá to stejně,jak vodní pólo,akorát místo branek jsou na koncích hřiště ,nahoře zavěšeny koše.