Mistrovství Zemí Koruny České 1912 v atletice-pořádané Spartou Prahou-

Vítězové-běh na 100m-1.Bedřich Vygoda(Sparta Praha)-11,8s/400m-1.Václav Labík(pseudonym-Gregan)(opět domácí závodník)-53,3s/5km-Vladimír Penc(Slavia)-18min1s,2(český rekord) podle Ilustrovaných rakouských sportovních listů,ale podle Kdo byl kdo v české atletice to bylo o 2 desetiny sekundy slabší./Olympijská štafeta,což je podle atletické knihy asi-100+200+400+800+1500m,čili 5členná štafeta,každý běží jinou vzdálenost-1.Sparta-8:23,2/Skok do výšky-1.Ivan-nenašel jsem celé jméno,nebo co je to za pseudonym(Sparta)-1,7m/Skok do dálky z místa-1.Ladislav Jiránek(pseud. Strana)(Slavia)-3,02m/Hod diskem-součet levou a pravou rukou-1.Miroslav Šustera(Slavia)-64,3m-František Janda(pseu.Suk)(tehdy Slavia) hodil levou rukou 40,21m,ale celkový součet neprozradili,ani kolikátý byl./Hodinová chůze-1.Ladislav Pěta(AC Praha)-10,864km/-https://anno.onb.ac.at/cgi-content/anno?aid=ios&datum=19120615&seite=13&zoom=33-7.-8.9.1913 bylo české i rakouské mistrovství-zde jsou výsledky v posledním sloupci vpravo-http://anno.onb.ac.at/cgi-content/anno?aid=ptb&datum=19130909&seite=6&zoom=33-napřed naše,pak fotbalové výsledky a pak rakouské,ale asi to naše bylo v Praze a rakouské ve Vídni,protože všechno u nás vyhráli závodníci českých oddílů,aha,naše bylo asi v Plzni,další den mají výsledky z Plzně na 5.straně/