Zlaté turnaje našich na Evropských univerzitních hrách-

Družstva stolních tenistek-prapodivný systém jen maximálně 5 ženských dvouher a žádné čtyřhry-A-1.Vratislav-3:0/3:0/-2.Edinburgh-3:2/-3.Karlsruhe/B-1.Nottingham-3:0/3:0/-2.Gdaňsk-3:0/-3.Coimbra/C-1.Lublaň-3:2/3:0/3:0/-2.Nişanti-3:0/3:1/-3.Záhřeb-3:2/-4.Univerzita Vitolda Velikého v Kovnu/D-1.Dauphiné Paříž-3:2/3:0/3:0/-2.Ostravská univerzita-3:2/3:0/-3.Varšava-3:0/-4.Královská kolej Londýn/-ČF-Vratislav-Lublaň 3:0/Nottingham-Ostrava 0:3/Lublaň-Edinburgh 3:0/Paříž-Gdaňsk 3:0/-SF-Vratislav-Paříž 1:3/Ostrava-Lublaň 3:2/-Finále-Paříž-Ostrava 0:3/-9.-14.-Karlsruhe-Kaunas 0:3/Coimbra-Londýn 3:0/-9.-12.-Kaunas-Varšava 0:3/Coimbra-Záhřeb 0:3/-A dál už se nehrálo,prapodivný systém/-Další zlato přidal závodník ČVUT Praha-Lukáš Cyprián v kickboxu do 86kg-v semifinále porazil Dominika Grzedu z Varšavské univerzity a ve finále Ramira Deghira z Pařížské univerzity Reného Descarta/-Plážové odbijenkářky Mendelovy Univerzity Brno vyhrály,ale hrálo se to jakýmsi prapodivným systém,na který jsem ještě nepřišel,napřed to bylo jasné,6 skupin po 2(1)-3-(zbývajících 5),alw pak jakýsi složity nadstavbový systém nastal./Tak už jsem ho zjistil-Základní skupiny-A-1.Mendelova Univerzita Brno-2:0/2:0/-2.Helsinky-2:1/-3.Poznaňská technologická/B-1.Jagelonská Krakov-2:0/2:0/-2.Porto-2:0/-3.Záhřeb/C-1.Sumy-2:0/2:0/-2.Riga-2:0/-3.Lavoslava Růžičky Vukovar/D-1.Adama Mickiewicze Poznaň-2:1/2:0/-2.Vilnius-2:1/-3.VŠE Praha/E-1.Bordeaux-2:0/-2.Tbilisi/F-1.Lublaň-2:0/2:0/-2.Vídeň-2:0/-3.Severní z chorvatské Kopřivnice/-1.-12.-1.kolo-5.-12.-MU Brno-Helsinky 2:0/Mickiewicz Poznaň-Tbilisi 2:0/Porto-Vídeň 0:2/Riga-Vilnius 0:2/-2.kolo-1.-8.-Lublaň-MU Brno 0:2/Jagelonská Krakov-Mickiewicze Poznaň 0:2/Sumy-Vídeň 2:0/Bordeaux-Vilnius 0:2/-3.kolo-1.-4.-MU Brno-Vilnius 1:2/A.M.Poznaň-Sumy 0:2/-5.-12.-Jagelonská Krakov-Helsinky 1:2/Lublaň-Tbilisi 2:0/Bordeaux-Porto 2:0/Vídeň-Riga 2:0 bez boje/-4.kolo-3.-6.-MU Brno-Lublaň 2:0/A.M.Poznaň-Vídeň 2:0/-5.kolo-Semifinále-Sumy-Brno 0:2/Vilno-A.M.Poznaň 0:2/5.-8.-Lublaň-Bordeaux 2:0/Helsinky-Vídeň 1:2/9.-12.-Krakov-Porto 2:1/Tbilisi-Riga 2:0 BB/-Finále-A.M.Poznaň-J.Ř.M.Brno 1:2/o3.-Sumy-Vilno 0:2/o5.-Lublaň-Vídeň 2:0/o7.-Bordeaux-Helsinky 0:2/o9.-Krakov-Tbilisi 2:0/o11.-Porto-Riga 2:0 BB/-13.-17.-1.kolo-Vukovar-Severní 0:2/-2.kolo-13.-16.-Technologická Poznaň-Severní 2:0/Záhřeb-VŠE 0:2/-3.kolo-opravné-15.-17.- Záhřeb-Vukovar 2:0/Severní-volný los/-4.kolo-13.-16.-Technologická-Záhřeb 2:0/VŠE-Severní 2:0/5.kolo-o13.-TU Poznaň-VŠE Praha 0:2/o15.-Záhřeb-Sever 2:0/-Za Západočeskou univerzitu v Plzni vybojoval zlato další kickboxer v kategorii do 81kg-Zdeněk Marel porazivší ve finále Macieje Michalskiego z Akademie fyzické výchovy polského fašistického diktátora ve Varšavě,víc účastníků tam nebylo./Martin Viktorín z VŠ ekonomie a managementu vyhrál další kickboxovou kategorii do 86 kg porazil ve finále Vincenza Galla z Neapole a ten v semifinále  zástupce nějaké Maďarské univerzity zemědělství a živých věd(nebo živočišných?)-Adriana Anselmenta,takže jen 3 účastníci byli./Nejvíc mají polské VŠ a univerzity-20 zlatých/Košíkáři i házenkáři v semifinále vypadli,tak jen o 3.místo si zahrají naši,ženské košíkářky mají maratónskou 7člennou skupinu,ale už 1 prohrály,tak taky už moc šancí na zlato nemají,aha,ale tam jsou zatím 3 s 1 porážkou,tak uvidíme.Budou muset poslední zápas vyhrát a ta ukrajinská univerzita nějakého ukrajinského Štefánika,kterému říkají Stefanyk,bude muset prohrát,aby byly 1. naše.Ale UK to prohrála,tak nic,až 3.,stejně jako košíkáři MU,ti vyhráli o 3.místo nad Polskou námořnickou akademií hrdinů z Westerplate 101:83,vyhrál Beykent před Vitoldem Velikým/A v karate kata žen vyhrála Zuzana Augustinová z VŠ tělovýchovy a sportu před nějakou Chorvatkou ze Záhřebské univerzity/