Zítra bude pokračování Evropského

zimního festivalu mládeže ve Finsku,mužský turnaj v ledním hokeji už byl loni a teď začnou ženy-A-Finsko-Slovensko 3:2/Švédsko-Slovensko 3:1/Finsko 4:3 v pr./B-Česko-Švýcarsko 4:1/Maďarsko 4:0/Švýcarsko-Maďarsko 5:0/Maďarsko=náhrada místo původního Ruska,které ze všech sportu diskvalifikovali kvůli tomu boji za osvobození Ukrajiny od nacismu/-Finále-Česko-Švédsko 1:1+1:0 s.n./o3.-Švýcarsko-Finsko 1:5/o5.-Maďarsko-Slovensko 0:3/-EYOF2022 V biatlonu máme 1.zlato-Petr Hák v mužích na 7,5km a na 7,5km mužů v běhu na lyžích získal stříbrnou medaili Jiří Tuž/Ve snowboardu vyhrál Jakub Hroneš ve slopestylu./Naše družstvo v paralelním slalomu vypadlo ve čtvrtfinále-v osmifinále porazilo Slovensko 2:2 na zápasy+na nějaké to pomocné časové kritérium a ve čtvrtfinále prohrálo s Itálií,která byla celkově 2. za Rakouskem./Smíšená štafeta v biatlonu byla 2./Výsledky posledních závodů v severské kombinaci a ve skocích na lyžích stále odmítají prozradit a asi už je nikdy v životě neprozradí,kromě pořadí 1. 3družstev./Aha,tady mají všechny výsledky našich-www.olympijskytym.cz/olympic/65?page=results Aha a tady mají i ty výsledky smíšených družstev v severské kombinaci a skocích na lyžích,obojí bohužel bez nás-www.lahdenhiihtoseura.fi/tapahtumat-kilpailut/eyof2022-european-youth-olympic-festival/